My v AmmaDule věříme, že společné úsilí vede k lepším výsledkům. Uvědomujeme si také, že se můžeme navzájem velmi obohatit a proto dulám jiných organizací otevíráme možnost přihlásit se ke členství v AmmaDula. Je jedno, jestli jste absolvovala výcvik u nás nebo v zahraničí, jestli jste dulou rok nebo deset let. Pokud budete ctít Kodex AmmaDula Akademie jste vřele vítána!

Pro rodiče bude snazší najít tu ideální dulu právě pro ně. Budeme tak mít všechny přístup k nejnovějším informacím, ke sdílení zkušeností, k inspirativním podnětům jak od nás, tak ze zahraničí. Je naší prací se neustále vzdělávat a zdokonalovat. A rády bychom se zdokonalovaly společně.

V rámci členství získáte umístění na našem webu v sekci Mapa dul. Budete označeny speciální ikonkou „Spřátelená dula“ a získáte také logo „Členka AmmaDula“ pro svou propagaci. Mapa dul umožňuje Vašim klientům Vám také udělovat hodnocení a psát recenze, které uvidí Vaši potenciální další klienti. Ti Vás pak mohou jednoduchou cestou oslovit přímo přes kontaktní formulář pod Vaším profilem na webu AmmaDula. Nedílnou součástí členství je také přístup do sdílené knihovny AmmaDula Akademie, do naší soukromé FB skupiny a pak také sleva na naše pravidelně pořádané webináře a vzdělávací semináře na nejrůznější témata. To vše za 1950,-Kč za rok.

Zaujalo Vás to? Chcete se propojit do sítě AmmaDul? Chcete mít přístup k nejnovějším zahraničním studiím? K inspiraci, kterou Vám mohou poskytnout Vaše kolegyně? Chcete být lépe vidět a získat více klientů? Pokud ano, vyplňte prosím formulář níže.

Moc se na vás a na naši společnou práci těšíme!

S láskou Vaše